Kas kodune söögilaud jääb lühikeseks? Sõpru-sugulasi on märksa rohkem, kui tuppa mahub? Pole aega keeta-küpsetada ja ei tea, kas kõik ka hästi välja tuleb?
Pole vaja muretseda – Nõmme Sõõrikukohviku kokad armastavad süüa teha ja hubase peosaali laua äärde mahub lahedasti kuni 60 tooli ja jääb ruumi üle ka tantsuplatsiks. Teie valitud road kannab lauale meie teenindaja, kes on valmis abiks olema kogu peoõhtu vältel.

Toiduvaliku hõlbustamiseks on olemas menüülehed, millelt saab kerge vaevaga meelepärase välja valida. Eraldi menüü on ka kurbade sündmuste puhuks.
Oma alkoholi võite kaasa võtta. Kui on inimesi vähem kui 20 või tellimus väiksem, siis küsime ruumide renti 25.-. Oleme avatud kl. 22.00-ni. Peielaua korral ruumide renti ei ole.
Lisaks on meie peosaal ka invasõbralik – kaldteega sissepääs ja inva-WC - nii et, inimesed, kes on sunnitud ratastooli kasutama, ei pea koju jääma.
Meie poolt on ka cd-mängija koos võimendi ja kõlaritega ning sobiva muusikavalikuga, aga loomulikult võib ka oma muusika kaasa tuua.
Menüüd täpsustada soovime kaks nädalat enne üritust. Soovitame juba varakult sobivaks kuupäevaks peosaal reserveerida, sest kuu aega enne tähtpäeva võib juba hilja olla.